درمان موثر پنیک

زمان بهبودی پنیک‌ ، چقدر لازم است تا حالم بهتر شود؟

زمان بهبودی پنیک با استفاده از درمان‌های موثر

زمان بهبودی پنیک می‌توان گفت بهبودها با هرنوع درمانی فوراً مشاهده نخواهند شد، بنابراین مهم است که صبور باشید و برای بهبودی پنیک سخت کار کنید. هرنوع درمانی که انتخاب کنید نیاز به درگیری فعال شما دارد.
به‌طور کلی مشاهده نتایج بیشتر داروهای ضد‌افسردگی سه تا چهار هفته طول خواهد کشید. بیشتر بحوانید: درمان‌های موثر برای پنیک

اگر بعدازگذشت شش‌هفته از مصرف داروی‌خاص، بهبودی مشاهده نکردید، مهم‌است که با یک متخصص درمورد گزینه‌های دیگر صحبت کنید.
بهبود با CBT اغلب به تدریج انجام می‌شود و فوری نیست. فرصت دادن به درمان مهم است. درمان اغلب شامل هشت تا دوازده جلسه‌ی یک ساعت تا یک ساعت‌و‌نیم دقیقه‌ای است. همانند دارو، اگربعداز شش تا هشت جلسه بهبودی مشاهده نکرده باشید، ممکن است لازم باشد سایر روش‌های درمانی را نیز در نظر بگیرید که زمان بهبودی پنیک بهتری داشته باشند.

زمان بهبودی پنیک با تمرین

برای استفاده از CBT، شما باید یک شرکت کننده فعال در درمان باشید. اگر تکنیک‌ها را تمرین کرده‌اید و در طی جلسات تکالیف را انجام داده‌اید و هنوز دربهبودی خود تغییری نمی‌بینید، می‌توانید تغییر در درمان را توصیه کنید. تحقیقات درمورد نتیجه بلند مدت نشان می‌دهد که تکنیک‌های شناختی رفتاری دارای مزایای ماندگارتری هستند، که پس‌از پایان درمان ادامه می‌یابند.

یک ذهن آزاد داشته باشید و اگر احساس می‌کنید درمانگری که انتخاب کرده‌اید گزینه درستی برای شما نیست، اقدامی کنید و و یااینکه درمانگرتان را به کلی تغییر دهید. مشارکت کامل در درمان و داشتن قاطعیت در مورد توصیه‌ها و تصمیمات درمانی مهم است. شما باید با پزشک خود کار کنید – نه اینکه به سادگی «هرچه که دکتر می گوید انجام دهید»!!!!

منبع این پست :

www.health.gov.au

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا