اهداف

تصمیمات درست با ما چه میکنند؟

داشتن زندگی فوق العاده یک آرزوی دست نیافتنی نیست فقط نیازمند جامعه ایی است که دارای پایه های قوی باشد

از آنجایی که سلامت روح و روان مردم یک جامعه رابطه ای مستقیم با آمار جرم و جنایت، اعتیاد، خشونت های خانگی و افسردگی، اضطراب، طلاق دارد؛ حکومت ها و دولت ها در کشورهای پیشرفتهای دنیا، سرمایه گذاری های اساسی و کاربردی زیادی روی بخش سلامت روح و روان انجام داده اند.

چرا که از طرفی مسئولیت سلامت جامعه و مردم بر عهده ی آن ها بوده و از طرف دیگر با بررسی ها و ان تحقیقات زیادی دریافته اند که هزینه ایجاد بخش روان درمانی و روانشناسی پایه ای قوی در جامعه، بسیار کمتر از هزینه درمان آسیب های ناشی از ناهنجاری های ایجاد شده، بابت عدم وجود سلامت روانی مردم آن جامعه است.

در جامعه ای که مردم آن از آسیب ها و اختلالات روحی و روانی رنج می برند، به شدت کیفیت زندگی و امنیت خود را از دست داده و حتی در آن جامعه مراجعات بیمارستانی در پی مشکلات جسمی ما نیز بالا می رود و همه این ها زنگ خطری است آن برای تمامی شهروندان آن جامعه.

داشتن زندگی فوق العاده یک آرزوی دست نیافتنی نیست فقط نیازمند جامعه ایی است که دارای پایه های قوی باشد.و این جامعه ،نیازمند خانواده های قوی تری است…واقعا اگر هر مسئول و هر نهاد و هریک از افراد جامعه با تکیه بر نظر متخصصان و مطالعه و آگاهی و با دلسوزی واقعی برای جامعه و خود و خانواده شان تصمیم بگیرند حتما به این آرزو خواهیم رسید..

۰%

امتیاز کاربران: ۴.۶۵ ( ۱ رای)
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا